Вишнівецький селищний комунальний дитячий садок "Малятко"

   

Фінансова звітність

       Шановні батьки, спонсори, представники громадськості!

 

Заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

 

Інформація та документи, якщо вони не віднесені до категорії інформації з обмеженим доступом, розміщуються для відкритого доступу не пізніше ніж через 10 робочих днів із дня їх затвердження чи внесення змін до них, якщо інше не визначено законом. Перелік додаткової інформації, обов’язкової для оприлюднення закладами освіти, може визначатися спеціальними законами.

 

У разі якщо заклади освіти обслуговуються централізованою бухгалтерією, МОН рекомендує останнім передавати закладам освіти всю необхідну інформацію та документи для подальшого їх оприлюднення відповідно до вимог Закону.

 

Отже, з 28 вересня 2017 року всі заклади освіти зобов’язані оприлюднювати всю зазначену інформацію та документи на своїх веб-сайтах або веб-сайтах своїх засновників.

 

З цією метою наш заклад буде  оприлюднювати всю публічну інформацію відповідно до вимог Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про відкритість використання публічних коштів».

Тому ми створюємо на нашому сайті рубрику

«Благодійність- доступно та прозоро» в якій систематично будемо

розміщувати інформацію щодо залучення та використання

благодійної та спонсорської допомоги в нашому дитячому садку.

 

   З повагою адміністрація ЗДО «Малятко»

 

1.Фінансові витрати за вересень 2018