Вишнівецький селищний комунальний дитячий садок "Малятко"

   

Життя садочка

Щороку 1 вересня, коли природа одягається в яскраве осіннє вбрання, гостинно відчиняють свої двері для дітвори не лише школи, а й дошкільні навчальні заклади.

У цей світлий і радісний день – День знань – дошкільний навчальний заклад « Малятко» розпочав 2018/2019 навчальний рік святковою атмосферою, барвами осінніх квітів,  і веселими дитячими посмішками.

Для всіх малюків підготували святкову програму діти старшої групи «Соняшники» під керівництвом вихователя Кирик О.С., та музичних керівників Дідик О.І., Левенець Д.В., які творчо та з душею поставилися до її організації. День знань у дитячому садку пройшов під патріотичним гаслом «Ми- діти твої Україно». Вшановуючи традиції українського народу, його духовні цінності, колектив дитячого садка діти, батьки прийшли на свято у яскравих вишиванках.

 Педагогічний колектив впевнений: якщо змалечку щоднини, засівати зерна любові до України в дитячих серцях, виростуть з малят гарні і гідні люди – патріоти України. Після внесення Державного Прапора України вихованцями старшої групи, виконанням Державного Гімну , вшануванням пам’яті Героїв Небесної сотні, вихованців, батьків і працівників дошкільного закладу, з початком навчального року привітала завідувач Оксана Дідик. Побажала дошкільнятам любити рідну мову і землю, здобувати нові знання, нових друзів, проводити весело час, колективу- творчого натхнення. Віршами, піснями про дитячий садок, рідну Батьківщину зустрічали новий навчальний рік дошкільнята, батьки та вихователі. Маленькі «академіки» які вперше переступили поріг садочка отримали символічні посвідчення з назвами своїх груп «Бджілка», та «Сонечко». На завершення свята вихователь Леся Лукащук вручила дошкільнятам прапорці України і побажала: творіть щасливе сьогодення і вірте в краще майбуття! Хай береже всіх нас Бог! Хай береже нашу рідну неньку Україну! Нехай все буде у нас добре!