Вишнівецький селищний комунальний дитячий садок "Малятко"

   

Наш садочок

 

Прекрасний Вишнівець … Мальовниче і славне містечко нашої рідної Волині. Саме тут на майдані, названому в честь Великого Кобзаря, розташувався Храм Дитинства – садок для дітвори з пестливою назвою «Малятко»

         Дошкільний заклад має довгу і славетну історію. Вперше він гостинно відкрив двері юним вишнівчанам  у середині XX століття. Йшли роки… З кожним роком садок розквітав все краще і краще, здобуваючи все нові перемоги, покращуючи своє матеріально -  технічне забезпечення. Проте економічна криза не пройшла повз «Малятко». І наприкінці 90-их років минулого століття у його приміщеннях перестав лунати дзвінкий дитячий сміх. Завмерло бурхливе життя у дитячому садку. І лише бажання, наполегливість, клопітка та напружена праця завідувача закладу, місцевої та районної влади, батьківської спільноти , небайдужих вишнівчан відновилося функціонування дитячого садка.  І ось у сонячний теплий літній день – 7 червня 2011 року Вишнівецький ДНЗ «Малятко» знову радо і гостинно відкрив двері для найменших вишнівчан. 

     На сьогоднішній день у дошкільному закладі функціонує чотири групи: «Соняшники», «Сонечко», «Бджілка», «Веселка». Кожен із працівників закладу заслуговує слів похвали, у зв’язку зі своєю клопіткою, творчою та відповідальною працею.
           Азам науки, основам понять «добре», «погано», правилам поведінки ознайомлюються 80 діток. Невідомими і таємними лабіринтами науки дітвору ведуть досвідчені та чуйні вихователі Кирик О.С., Філик А.Ф., молоді педагоги Ковальчук Л.В., Трибух І.О., Чех Л.М., Лукащук Л.Б., Гуцало І.Б.. Просторами прекрасної та чарівної країни « Музика» малюки мандрують разом із висококваліфікованим та ніжним музичним керівником Дідик О.І., Путькалець О.В. Основною метою їх педагогічної діяльності є виховання багатогранної особистості. Цього педагогічний колектив намагається досягнути завдяки застосуванню нових форм роботи з малятами та їхніми батьками , проведення інтегрованих, бінарних, тематичних та інших видів занять, використання різноманітних спостережень.
         Освітній процес у «Малятку» базується на програмі «Українське довкілля» та «Впевнений старт». Вони сприяють вихованню та формуванню дошкільника-фантазера, дошкільника – умільця, дошкільника -  раціоналізатора, дошкільника - дослідника.
          Девізом виховної роботи стали слова відомого українського педагога Василя Сухомлинського « Нехай малюки із нетерпінням очікують на завтрашній день, нехай він обіцяє для них нові радощі, нехай вночі насняться їм сріблясті іскорки, які розсипає на землю сонце».
          Підсумовуючи усе вищесказане, можна сміливо стверджувати, що «Малятко» є дошкільним освітнім закладом XXI століття і вирує і кипить тут постійно життя, бо діти - це наше світле майбуття. Це їм будувати незалежну Вкраїну. Тому ми навчаємо кожну дитину любити, як матінку, нашу Державу, нести її гордість по світу і славу.