Вишнівецький селищний комунальний дитячий садок "Малятко"

   

Група "Бджілка"

 

  

  

З 24 по 28 вересня у ЗДО "Малятко" відбувся тематичний тиждень присвяченний 100-річчю з дня народження видатного педагога В.О.Сухомлинського.Під час різних занять та бесід малята знайомилися із творчістю цього педагога. Але найбільше їм запам'яталося інтегроване заняття на тему: "Дружна родина"(за твором В.О.Сухомлинського "Як покарали зайця").

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Не обминуло це свято і ЗДО''Малятко''. У середній групі ''Бджілка''відбулося заняття із розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування. Діти неймовірно зраділи приходу лісової гості - Білочки, яка приготувала для них цікаві завдання. Були тут і бесіда, і дидактичні ігри та весела фізкультхвилинка. А на завершення заняття, за свою сумлінну працю, малята отримали солодкі гостинці від лісової мешканки та її друзів.

 Також не обминули своєю увагою і батьків. Їм довелося пригадати уривки з найулюбленіших казок своїх дітей, а також взяти участь у вікторині ''Казковий калейдоскоп''.

 Сподіваємося, що це цікаве заняття надовго залишиться у пам'яті малят та їхніх батьків.

      29 листопада у ЗДО ''Малятко'' в групі ''Бджілка'' відбувся День батьківського самоврядування. Батьки вихованців в цей день мали можливість спробувати себе у ролі вихователя і помічника вихователя. Протягом дня відбувалися різні процеси життєдіяльності. Ранковий прийом провела вихователь Гудкова М.М. Після цього розпочалися заняття: ознайомлення з соціумом (вихователь Дишкант Д.В.), художньо - продуктивна діяльність(вихователь Джереленко І.В.), здоров'я та фізичний розвиток (вихователь Гудкова М.М). Після занять малята пішли на прогулянку де їх чекали цікаві ігри, бесіда, індивідуальна робота(вихователь Максимчук Т.М.). А прокинувшись від денного сну дошкільнята виконували гімнастику пробудження разом із вихователем Рудою І. Є. Впродовж дня вихователі мали чудових помічників - Притула С.О. та Брега Г.О. Після завершення Дня батьківського самоврядування відбувся ''круглий стіл'', під час якого вихователь Руда І.Є. провела з батьками бесіду на тему ''Формування у батьків та педагогічних працівників позитивного ставлення до партнерської взаємодії, спонукання їх до дій і моделей поведінки орієнтованих на взаєморозуміння та взаємоповагу'' по закінченні якої учасники обмінювалися своїми враженнями. Батьки винесли з цього заходу багато корисного для себе і це, мабуть, найголовніше - відчуття щирої вдячності працівникам закладу за любов та терпіння до дітей. День батьківського самоврядування у нашому закладі проводився вперше. Це гарний початок, який, впевнена, стане традицією та дасть батькам можливість по - новому поглянути на своїх малюків, усвідомити їхню неповторність та унікальність, посилити їхній інтерес до потреб дітей та пробудити бажання бути цікавими для них, постійно відчувати атмосферу внутрішнього життя закладу.

Я хочу висловити слова подяки усім батькам групи ''Бджілка'', які прийняли активну участь у Дні батьківського самоврядування. Щиро Вам вдячна! 

    У цьому навчальному році, вихователі ЗДО «Малятко»почали використовувати у своїй роботі програму»Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку», яка спрямована на формування в дітей соціально адаптованих, ресурсозбережувальних та екодоцільних моделей поведінки.  Вихователі під час занять формують у дітей початкові уявлення про дії та поведінку в напрямі сталого розвитку, що необхідні для свідомого вибору способу власного життя: усвідомлення необхідності збереження планети та особистої причетності до майбутнього суспільства і природи.

 І сьогодні вихованці групи»Бджілка» під час заняття»Спільна гра з іграшками, які є» дійшли до висновку, щоб цікаво гратися, не обов’язково мати купу іграшок, треба вміти використовувати для гри ті іграшки, які є. І також дарувати старим іграшкам « друге життя».

           

     Ніхто любити так не вміє

     Ніхто так словом не зігріє,

Ніхто не зможе так чекати,
Як рідненька наша мати

В день Матері вихованці гпупи ''Бджілка'' вітали матусь зі святом. Свою любов до них дітки висловлювали у піснях, таночках та щирих побажаннях. 

Фото за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=14oVsmiecQFXgb2-fqpe7Hd6sw2TtZqL5

 

Фотоматеріали Дня захисту дітей:

https://drive.google.com/open?id=115ZK1aZ6MypC7MklEfbaZM8YXqPytnWa