Вишнівецький селищний комунальний дитячий садок "Малятко"

   

Група "Веселка"

 

 

 

НАШ ДЕВІЗ:

Є група "Веселка" у нашім дитсадку

Ніде не знайдете ви більше таку,

Тут казка живе, тут веселковий рай,

Тут сміху дитячого б"є водограй.

Тут Творчість гніздечко звиває своє,

Тут Логіка дітям уроки дає.

Тут Дружба заспіває пісню дзвінку,

Щоб діти щасливо росли у садку.

 

 

НАШЕ КРЕДО:"Щоб побачити глибини Всесвіту - заглянь у очі дитини"

 

 

 

25 жовтня у нашій групі було проведене відкрите заняття з логіко-математичного розвитку по темі "Допоможемо Королеві Математики".

 

 

 

Ознайомившись із сучасними методами навчально-виховної роботи з дітьми в ЗДО Естонії наша завідувач Дідик О.І. запропонувала перейняти їх досвід і використати на практиці.І вже сьогодні у групі "Веселка" було проведене заняття-подорож із зображувальної діяльності на природі,на тему "Вода - це життя ".
Основною метою було розширити знання дітей про воду,вчити експерементувати з фарбою і водою,використовувати нетрадиційні техніки малювання,що є самим найцікавішим.Прослухавши казку " Подорож Краплинки" діти з великою цікавістю взялися до роботи ,і почали малювати дощик,вони відчули себе у ролі маленьких художників.
Малята раділи,усміхалися,веселилися,захоплююче дивилися своїми маленькими оченятами і сприймали все,що відбувається навкруги.А це саме найголовніше,щоб наші діти отримували задоволення від усього,що їх оточує,щоб їм було цікаво.
Тому,я хочу побажати,щоб усі діти були здоровими,як вода,а багатими,як земля.А ми і надалі будемо впроваджувати різні види занять на свіжому повітрі,а також заняття-подорожі на природі.